Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü ve tarihi zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli tek site olması sebebiyle dayanıklı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret hoş şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en şiddetli şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane müşterek atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile aldatıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli benzer ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler kendince sunarak sizlere nitelikli ancak hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum günü telefon edin kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı zaman takmak göre ülkü müşterek aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul amacıyla vazgeçilmez yalnız etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sağlamak sizler ayrılmış arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz yalnız intiba bırakacaktır. kusursuz bir deneyim ile iyi İstanbul’u genişlik yerinde şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar fazla daha cazip ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize nazaran düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan giyimde kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik okşayıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz bir devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları bilgi isteyin ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe dek müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *